bet365 all countries
AUSTRALIA: NPL QUEENSLAND
09:00 Gold Coast Gold Coast Knights
09:30 Brisbane City Peninsula
AUSTRIA: REGIONALLIGA EAST
18:45 Admira (Am) Mauerwerk
BELARUS: PERSHAYA LIGA
11:00 Naftan Arsenal Dzyarzhynsk
12:30 Orsha FC Slonim
BELARUS: VYSSHAYA LIGA
12:00 FC Minsk Slavia Mozyr
BELARUS: VYSSHAYA LIGA RESERVE
10:00 Brest 2 Slutsk 2
BOSNIA AND HERZEGOVINA: BOSNIA AND HERZEGOVINA CUP
13:00 Kakanj Borac Banja Luka
13:00 Krupa FK Sarajevo
13:00 Nevesinje Klis Buturovic Polje
13:00 Prijedor Zvijezda 09
13:00 Tuzla City Radnik Bijeljina
13:00 Velez Mostar Siroki Brijeg
13:00 Zeljeznicar Gorazde
13:00 Zrinjski Slavija
BRAZIL: CAMPEONATO CARIOCA B1 - FIRST STAGE - PLAY OFFS
18:00 Duque de Caxias Sampaio Correa FE
18:00 Nova Iguacu Goncalense
CHINA: SUPER LEAGUE - 9TH-16TH PLACES
07:30 Shenzhen Tianjin Teda
CHINA: SUPER LEAGUE - PLAY OFFS
11:35 Guangzhou Evergrande Hebei
COLOMBIA: COPA COLOMBIA
20:00 Jaguares de Cordoba Quindio
20:00 Pereira Tigres
23:00 La Equidad Cucuta
COSTA RICA: LIGA DE ASCENSO - APERTURA
17:00 Guanacasteca Marineros
CYPRUS: CYPRUS CUP
12:30 Aris Achnas
CYPRUS: DIVISION 2
12:30 ASIL Lysi Omonia Aradippou
CYPRUS: FIRST DIVISION
14:00 Doxa Nea Salamis
DENMARK: 1ST DIVISION
16:00 Skive IK Vendsyssel
16:30 F. Amager Helsingor
17:00 Koge Fredericia
DR CONGO: LIGUE 1
14:30 Blessing Sanga Balende
14:30 Dauphins Noirs Renaissance
14:30 JSK Mazembe
ENGLAND: CHAMPIONSHIP
18:45 QPR Preston
18:45 Sheffield Wed Brentford
18:45 Cardiff Bournemouth
18:45 Stoke Barnsley
18:45 Watford Blackburn
ENGLAND: ISTHMIAN LEAGUE PREMIER DIVISION
18:45 Kingstonian Potters Bar
ENGLAND: PROFESSIONAL DEVELOPMENT LEAGUE
11:00 Wigan U23 Charlton U23
12:00 Crewe U23 QPR U23
ESTONIA: ESTONIAN CUP
16:00 Marjamaa Kompanii Tammeka
16:00 Parnu Sadam JK Jarve
16:30 FC Tallinn Levadia
ESTONIA: MEISTRILIIGA
15:10 Narva Flora
EUROPE: EURO WOMEN - QUALIFICATION
16:00 Denmark W Israel W
EUROPE: PREMIER LEAGUE (CRIMEA)
13:00 SKCHF Sevastopol Kafa
FAROE ISLANDS: PREMIER LEAGUE
17:30 Klaksvik B36 Torshavn
FINLAND: YKKONEN
15:30 AC Kajaani MyPa
GEORGIA: CRYSTALBET EROVNULI LIGA 2
10:00 Merani Martvili Shevardeni Tbilisi
10:00 Shukura Dusheti
GERMANY: 2. BUNDESLIGA
16:30 Hamburger SV Aue
GERMANY: OBERLIGA MITTELRHEIN
18:00 Siegburger Duren
GERMANY: OBERLIGA NIEDERSACHSEN
17:30 Heeslinger Spelle-Venhaus
GERMANY: OBERLIGA NOFV-NORD
17:30 Strausberg Hertha Zehlendorf
GERMANY: OBERLIGA WESTFALEN
17:30 Schermbeck 2020 Sprockhovel
GERMANY: REGIONALLIGA NORTH
16:30 Werder Bremen II Oberneuland
17:00 Wolfsburg II BSV Rehden
GERMANY: REGIONALLIGA SUDWEST
17:00 Balingen Alzenau
17:00 Mainz II Stadtallendorf
17:00 RW Koblenz Pirmasens
17:00 Steinbach Haiger Freiburg II
GREECE: SUPER LEAGUE
14:15 Smyrnis Giannina
HONDURAS: LIGA NACIONAL - APERTURA - 1ST PHASE
21:00 Marathon Honduras Progreso
23:00 Real de Minas Real Sociedad
HUNGARY: HUNGARIAN CUP
10:30 Budaorsi SC Csakvari
HUNGARY: MERKANTIL BANK LIGA
15:00 Szeged Gyirmot
HUNGARY: NB III - CENTRE
12:30 Kozarmisleny SE Vac
ITALY: PRIMAVERA 2
12:30 Chievo U19 Venezia U19
09:00 Spezia U19 Frosinone U19
ITALY: SERIE B
17:00 Lecce Cremonese
ITALY: SERIE C - GROUP C
13:00 Palermo Turris
13:00 Paganese Virtus Francavilla
15:30 Casertana Catanzaro
16:30 Potenza Teramo
16:30 Viterbese Bisceglie
18:45 Catania Ternana
18:45 Monopoli Bari
ITALY: SERIE D - GROUP A
13:00 Casale Gozzano
13:00 Chieri Legnano
ITALY: SERIE D - GROUP C
13:00 Belluno Ambrosiana
ITALY: SERIE D - GROUP D
13:00 Mezzolara Ghivizzano Borgo
ITALY: SERIE D - GROUP G
13:00 Nocerina Torres
ITALY: SERIE D - GROUP I
13:00 Castrovillari Santa Maria Cilento
JAPAN: J1 LEAGUE
09:00 Kobe Kashima
10:30 Shonan Sagan Tosu
10:30 Yokohama M. Nagoya
JAPAN: J3 LEAGUE
10:00 Toyama Vanraure
JORDAN: PREMIER LEAGUE
14:00 Al Sareeh Al Wehdat
16:30 Al-Faisaly Amman Al Jazeera Amman
KAZAKHSTAN: PREMIER LEAGUE
08:00 Kyzylzhar Taraz
MALTA: DIVISION 1
15:00 Qormi Swieqi
19:15 Naxxar Lions San Gwann
19:15 St. Andrews St. George's FC
MALTA: PREMIER LEAGUE
15:00 Floriana Senglea Athletics
15:00 Mosta Hibernians
19:15 Sliema Gudja
MAURITANIA: LIGUE 1
16:30 Ksar Police
19:05 SNIM Tidjikja
21:45 Nouakchott King's Kedia
MEXICO: LIGA DE EXPANSION MX - APERTURA
FT Atl. Morelia2 1Zacatecas Mineros
FT Tampico Madero1 2Pumas Tabasco
22:00 Tlaxcala Cimarrones de Sonora
MOLDOVA: DIVIZIA NATIONALA
11:00 Codru Lozova CSCA Buiucani
15:00 Petrocub Speranta Nisporeni
NETHERLANDS: EREDIVISIE
15:30 Waalwijk Zwolle
NORTH AND CENTRAL AMERICA: CONCACAF LEAGUE
00:00 Arcahaie Hankook
FT FAS1 1Managua FC
POLAND: DIVISION 1
15:00 Radomiak Radom Puszcza
15:45 Leczna Arka Gdynia
16:00 Chrobry Glogow Termalica B-B.
POLAND: EKSTRAKLASA
16:00 Legia Slask Wroclaw
POLAND: III LIGA - GROUP I
11:00 Legia II Legionowo
16:00 W. Mazowieckie Radomsko
POLAND: III LIGA - GROUP II
13:30 Jarocin Pogon Szczecin II
15:00 Elana Torun Starogard Gdanski
POLAND: III LIGA - GROUP III
12:30 Gwarek Tarnowskie Gory Nysa
16:00 Ruch Chorzow Zaglebie 2
POLAND: III LIGA - GROUP IV
13:00 Jutrzenka Giebultow Korona Kielce 2
13:00 Podhale Nowy Targ Biala Podlaska
PORTUGAL: TAçA DE PORTUGAL
14:00 Lourinhanense Santarem
QATAR: QSL
15:45 Al-Duhail Al-Sadd
SAN MARINO: COPPA TITANO
18:45 Cailungo Cosmos
18:45 Domagnano Juvenes/Dogana
18:45 Fiorentino Faetano
18:45 La Fiorita Libertas
18:45 Tre Fiori Pennarossa
SAUDI ARABIA: DIVISION 1
14:45 Al Khaleej Al Taee
14:45 Al-Sahel Al Bukayriyah
14:55 Al-Shoalah Jeddah
15:05 Al Feiha Al Najoom
15:15 Najran Al Jabalain
SLOVENIA: SLOVENIAN CUP
16:00 Triglav Celje
12:00 Radomlje Tabor Sezana
14:00 Brezice O. Ljubljana
16:00 Koper Aluminij
SWEDEN: DIVISION 1 - NORRA
17:00 IFK Lulea Team TG FF
SWEDEN: DIVISION 1 - SöDRA
17:00 Landskrona Lindome
SWEDEN: SVENSKA CUPEN - QUALIFICATION
17:30 Haninge Orebro
SWITZERLAND: 1.LIGA CLASSIC GROUP 3
18:00 Balzers Paradiso
SWITZERLAND: PROMOTION LEAGUE
18:00 Koniz Bavois
SYRIA: PREMIER LEAGUE
12:00 Hottin Tishreen
12:00 Al Jaish Al-Ittihad
12:00 Al-Sahel Wathbah
12:00 Al Taliya Jableh
12:00 Foutoua Al Shorta
12:00 Horriya Al Wahda
TURKMENISTAN: YOKARY LIGA
11:00 Ahal Energetik
11:00 Altyn Asyr FC Asgabat
11:15 Sagadam Kopetdag Asgabat
USA: MLS
FT Nashville SC3 0FC Dallas
USA: USL LEAGUE ONE
15:00 Orlando City B Richmond Kickers
23:00 Tormenta New England II
UZBEKISTAN: SUPER LEAGUE
13:00 Nasaf Qarshi AGMK
13:00 Pakhtakor Sogdiana
VENEZUELA: PRIMERA DIVISION - SECOND STAGE
FT Mineros3 1Yaracuyanos
21:00 Lara Puerto Cabello
VIETNAM: V.LEAGUE 2 - RELEGATION GROUP
08:30 Dong Thap Can Tho
09:00 Hue Dak Lak
10:00 Long An Fico Tay Ninh
WORLD: CLUB FRIENDLY
12:30 Estudiantes L.P. Estudiantes Rio Cuarto

ABOUT FOOTBALL SCORES PAGE