bet365 all countries
ARGENTINA: COPA ARGENTINA
21:00 Boca Juniors Estudiantes Rio Cuarto
ARGENTINA: COPA DE LA SUPERLIGA
20:45 Banfield Estudiantes L.P.
23:00 Huracan San Lorenzo
ARGENTINA: PRIMERA B METROPOLITANA
18:30 Acassuso Fenix
18:30 Tristan Suarez Justo Jose de Urquiza
ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL
20:30 Ind. Rivadavia Atl. Rafaela
23:00 Chacarita Juniors Central Cordoba
ARGENTINA: PRIMERA C METROPOLITANA
18:30 Berazategui Sportivo Barracas
18:30 Leandro N. Alem Dock Sud
18:30 Midland Laferrere
ARMENIA: PREMIER LEAGUE
11:00 Alashkert Ararat Yerevan
12:00 Ararat-Armenia Lori
12:00 Shirak Gyumri Banants Yerevan
AUSTRALIA: A-LEAGUE
09:50 Adelaide United Melbourne Victory
AUSTRALIA: NPL NSW
FT APIA Tigers1 1Blacktown City
84' Sydney Olympic1 2Manly Utd
AUSTRIA: REGIONALLIGA WEST
17:00 Altach (Am) SV Worgl
17:00 Grodig Bischofshofen
17:00 Johann Kufstein
17:00 Seekirchen Reichenau
AZERBAIJAN: PREMIER LEAGUE
12:00 Gabala Zira
14:30 Sabah Baku Neftci Baku
BANGLADESH: PREMIER LEAGUE
09:30 Muktijoddha Sangsad Saif Sporting Club
10:00 Rahmatgonj MFS Mohammedan
BELARUS: VYSSHAYA LIGA
15:45 FC Minsk Dnepr
17:45 Neman Vitebsk
BELGIUM: JUPILER LEAGUE - CHAMPIONSHIP GROUP
18:30 St. Liege Genk
BELGIUM: PROXIMUS LEAGUE - RELEGATION
18:30 Tubize Leuven
BELGIUM: SECOND AMATEUR DIVISION GROUP ACFF
18:30 Meux Couvin-Mariembourg
BOLIVIA: DIVISION PROFESIONAL - APERTURA
FT Aurora0 2San Jose
BULGARIA: PARVA LIGA - RELEGATION GROUP
14:30 Dunav Ruse Lok. Plovdiv
17:00 Septemvri Sofia Slavia Sofia
BURKINA FASO: PREMIER LEAGUE
16:00 AS Police ASF Dioulasso
18:15 Majestic Salitas
16:00 Rahimo US Comoe
16:00 AJEB ASFA Yennega
16:00 US Ouagadougou Bobo-Dioulasso
18:15 USFA Kadiogo
CHILE: PRIMERA DIVISION
19:30 U. De Concepcion Deportes Iquique
22:00 O'Higgins Cobresal
COLOMBIA: LIGA AGUILA - APERTURA
FT Atl. Nacional4 0Patriotas
CROATIA: 1. HNL
14:30 Istra 1961 Osijek
17:00 Slaven Belupo D. Zagreb
CROATIA: 2. HNL
14:30 Bijelo Brdo Sesvete
CYPRUS: DIVISION 2
16:00 Ayia Napa Achnas
16:00 Ol. Nicosia ASIL Lysi
16:00 Thoi Lakatamias Aris
CZECH REPUBLIC: DIVISION A
11' Aritma Prague0 0Tachov
13' Prestice0 0Cizova
12:00 Admira Prague Sobeslav
12:00 Klatovy MFK Dobris
CZECH REPUBLIC: DIVISION B
14' Kladno0 0Ostra
11' Neratovice0 0Meteor Prague
11:30 Libis Tatran Rakovnik
15:00 Brandys n. Labem Zbuzany
15:00 Ostrov Hostoun
CZECH REPUBLIC: DIVISION C
15:00 Horky nad Jizerou Cesky Brod
CZECH REPUBLIC: DIVISION D
08:30 Havlickuv Brod Zdirec n. D.
14:00 Lanzhot Stara Rise
14:00 Strani Zdar na Sazavou
14:30 Blansko Bzenec
CZECH REPUBLIC: YOUTH LEAGUE - LOSERS STAGE
11:00 Jablonec U21 Pribram U21
12:00 Dukla Prague U21 Teplice U21
DENMARK: SUPERLIGA - CHAMPIONSHIP GROUP
16:00 Odense Nordsjaelland
DENMARK: SUPERLIGA - RELEGATION GROUP
14:00 Randers FC Hobro
DR CONGO: SUPER LIGUE
11:30 Don Bosco Dauphins Noirs
EGYPT: PREMIER LEAGUE
15:30 Al Ittihad Misr Elmaqasah
18:00 El Daklyeh Smouha
18:00 El Gounah El Gaish
ENGLAND: ISTHMIAN LEAGUE PREMIER DIVISION
14:00 Carshalton Burgess Hill
14:00 Worthing Tonbridge
ENGLAND: NATIONAL LEAGUE SOUTH
14:00 Chippenham Torquay
14:00 Hungerford Bath
14:00 St. Albans East Thurrock
14:00 Welling Chelmsford
14:00 Woking Concord
ENGLAND: NPL PREMIER DIVISION
14:00 Gainsborough Hednesford
ENGLAND: PREMIER LEAGUE 2
18:00 Middlesbrough U23 Stoke City U23
ENGLAND: PROFESSIONAL DEVELOPMENT LEAGUE
12:00 Hull U23 Birmingham U23
ENGLAND: SOUTHERN LEAGUE CENTRAL DIVISION
18:30 Stourbridge Alvechurch
ETHIOPIA: PREMIER LEAGUE
12:00 Sidama Bunna Shire Endaselassie
FINLAND: VEIKKAUSLIIGA
15:30 Lahti Inter Turku
FRANCE: LIGUE 1
17:00 Dijon Rennes
18:45 Lyon Angers
17:00 Dijon Rennes
GERMANY: OBERLIGA BREMEN
13:00 Bremer Oberneuland
GERMANY: OBERLIGA NOFV-NORD
11:30 Lichtenberg Malchower
GUATEMALA: LIGA NACIONAL - CLAUSURA
FT Petapa1 2Deportivo Chiantla
INDIA: SANTOSH TROPHY - PLAY OFFS
FT Punjab2 1Goa FT
10:30 Services Karnataka
IRAN: PERSIAN GULF PRO LEAGUE
14:30 Nassaji Mazandaran Padideh Khorasan
13:30 Tractor Paykan
13:00 Foolad Sanat Naft
14:45 Pars Janoobi Jam Sepidrood Rasht
IRAQ: SUPER LEAGUE
12:30 Baghdad Al Naft
12:30 Naft Al Junoob Al-Hudod
14:45 Al Quwa Al Jawiya Al Simawa
IRELAND: DIVISION 1
18:45 Athlone Galway
18:45 Wexford Cabinteely
18:45 Shelbourne Limerick
18:45 Bray Drogheda
IRELAND: FAI CUP
18:45 Maynooth Univ. Rockmount
JAPAN: J-LEAGUE
10:00 Hiroshima FC Tokyo
10:00 Kawasaki Frontale Shonan
JORDAN: JORDAN CUP
14:00 Al Jazeera Amman Al Ahli
14:00 Blama Aqaba
16:30 Al Yarmouk Al Wehdat
KENYA: PREMIER LEAGUE
12:00 Kakamega Homeboyz Gor Mahia
LATVIA: OPTIBET VIRSLIGA
13:00 FK Liepaja BFC Daugavpils
11:00 Spartaks Valmiera
15:00 Jelgava Metta/LU
LESOTHO: PREMIER LEAGUE
13:00 LCS Lioli
13:00 Linare Kick4Life
13:00 LMPS Defence Force
13:00 Majantja Bantu
LITHUANIA: A LYGA
14:30 FK Panevezys Suduva
16:00 Zalgiris Kauno Zalgiris
LITHUANIA: I LYGA
16:00 Hegelmann Litauen Dainava Alytus
MALAYSIA: PREMIER LEAGUE
13:00 Penang Johor DT II
MALAYSIA: SUPER LEAGUE
13:00 Terengganu Felda Utd.
MAURITANIA: SUPER D1
16:30 Deuz Kaedi
18:30 ASAC Concorde Nouadhibou
MAURITIUS: MAURITIAN LEAGUE
13:30 La Cure Sylvester Cercle De Joachim
16:00 Quatre Bornes Riviere Du Rempart
MEXICO: LIGA DE ASCENSO - CLAUSURA - PLAY OFFS
FT Dorados de Sinaloa1 0Cimarrones de Sonora
FT Venados2 0Zacatepec
MOROCCO: BOTOLA PRO
19:00 Kawkab Marrakech Olympique Khouribga
NETHERLANDS: DERDE DIVISIE
17:30 HV and CV Quick GOES
NETHERLANDS: EREDIVISIE
18:00 Heracles Heerenveen
NORTH MACEDONIA: DIVISION 1
14:00 Gench Kalemler Struga Trim and Lum
NORTHERN IRELAND: NIFL PREMIERSHIP - RELEGATION GROUP
18:45 Newry City Glentoran
PALESTINE: WEST BANK LEAGUE
13:00 Al Amari Thagafi Tulkarm
13:00 Shabab Al-Dhahiriya Shabab Alsamu
PERU: LIGA 1 - APERTURA
20:30 Garcilaso Sporting Cristal
POLAND: DIVISION 1
18:30 LKS Lodz Sandecja Nowy S.
POLAND: III LIGA - GROUP I
14:00 Huragan Morag Legionowo
15:00 LKS Lomza Sulejowek
16:00 Bron Radom W. Mazowieckie
16:00 Ostroda T. Mazowiecki
POLAND: III LIGA - GROUP II
15:00 Gwardia Koszalin KKS Kalisz
PORTUGAL: CAMPEONATO DE PORTUGAL
14:00 SC Angrense Pinhalnovense
15:00 Casa Pia Redondense
15:00 Chaves B Vilaverdense
PORTUGAL: PRIMEIRA LIGA
14:30 Setubal Portimonense
14:30 Tondela Boavista
17:00 Nacional Sporting
19:30 Guimaraes Aves
PORTUGAL: SEGUNDA LIGA
17:00 SC Farense Penafiel
17:00 Varzim Braga B
15:00 CD Cova da Piedade Leixoes
15:00 Estoril Oliveirense
10:15 Covilha FC Porto B
ROMANIA: LIGA 1 - CHAMPIONSHIP GROUP
18:00 Astra U Craiova 1948 CS
ROMANIA: LIGA 1 - RELEGATION GROUP
15:00 FC Hermannstadt Voluntari
RUSSIA: PFL - WEST
15:00 Luki-Energiya Pskov 747
15:30 Tekstilshtik Vladimir
RUSSIA: PREMIER LEAGUE
16:30 FK Anzi Makhackala Akhmat Grozny
SAN MARINO: COPPA TITANO
18:45 Folgore Tre Fiori
SAUDI ARABIA: SAUDI PROFESSIONAL LEAGUE
15:45 Al Qadisiya Al Batin
17:30 Al-Raed Ohod
17:45 Al Ahli SC Al Wehda
SCOTLAND: CHAMPIONSHIP
18:05 Ayr Ross County
SERBIA: SUPER LIGA - RELEGATION GROUP
14:00 Zemun Sp. Subotica
SLOVAKIA: 2. LIGA
14:30 Banska Bystrica Trebisov
14:30 Lok. Kosice Komarno
16:00 Poprad Samorin
16:00 Skalica I. Bratislava
SLOVAKIA: DIVISON C BRATISLAVA
08:30 Rohoznik Bernolakovo
08:30 Vajnory Slovan Most
09:00 Devinska N. Ves Ivanka pri Dunaji
11:00 Rovinka Lozorno
15:00 Malacky Raca
SLOVAKIA: DIVISON C CENTRAL
14:00 Rimavska Sobota Podbrezova B
SLOVAKIA: DIVISON C WEST
13:00 MSK Povazska Bystrica Gabcikovo
SLOVENIA: PRVA LIGA
14:00 NK Olimpija Ljubljana ND Gorica
16:15 Celje Aluminij
SOUTH AMERICA: COPA SUDAMERICANA
Pen.' Mushuc Runa1 1U. Espanola
FT Sport Huancayo1 1Wanderers
SPAIN: LALIGA
19:00 Alaves Valladolid
SPAIN: LALIGA2
19:00 Alcorcon Malaga
SPAIN: SEGUNDA DIVISION B - GROUP 2
10:00 Gijon B R. Union
SPAIN: SEGUNDA DIVISION B - GROUP 3
14:00 Teruel Villarreal B
15:00 Badalona Conquense
SPAIN: TERCERA DIVISION - GROUP 12
11:30 El Cotillo Las Palmas C
11:30 Lanzarote Atletico Union Guimar
SPAIN: TERCERA DIVISION - GROUP 18
10:00 Albacete B Azuqueca
SPAIN: TERCERA DIVISION - GROUP 5
10:00 UE Sants Prat
SPAIN: TERCERA DIVISION - GROUP 6
09:45 Silla CF Crevillente
10:00 Torre Levante Paiporta
10:00 Villarreal C Alzira
16:00 Elche CF Ilicitano B Vilamarxant
SPAIN: TERCERA DIVISION - GROUP 7
09:30 Carabanchel Getafe B
SWEDEN: ALLSVENSKAN
11:30 Ostersunds Elfsborg
14:00 Norrkoping Falkenbergs
14:00 Orebro AIK
SWEDEN: DIVISION 1 - NORRA
12:00 Carlstad Sollentuna
13:00 Linkoping City Forward
13:00 Sandvikens Rynninge
SWEDEN: DIVISION 1 - SöDRA
13:00 Assyriska IK Trollhattan
13:00 Utsiktens Lunds
SWEDEN: DIVISION 2 - NORRA GöTALAND
12:00 Gauthiod Tidaholm IFK
12:00 Vanersborgs IF Savedalens
14:00 Lidkopings FK Nordvarmland
12:00 Grebbestads Uddevalla
12:00 Stenungsunds Amal
SWEDEN: DIVISION 2 - NORRA SVEALAND
12:00 Karlbergs Skiljebo
12:00 Kungsangens Hudiksvalls
12:00 Taby Enkopings SK
13:00 Kvarnsvedens IFK Stocksund
SWEDEN: DIVISION 2 - ÖSTRA GöTALAND
11:00 Almeboda/Linneryd IFK Hassleholm
12:00 Hassleholms IF Husqvarna
12:00 Osterlen FF Bromolla
12:00 Rappe GOIF IFK Berga
SWEDEN: DIVISION 2 - VäSTRA GöTALAND
11:30 Ullareds IK Olympic
12:00 Onsala Eslovs
SWEDEN: SUPERETTAN
14:00 GAIS Brage
SWITZERLAND: SUPER LEAGUE
18:00 Lugano Zurich
18:00 Sion Basel
SYRIA: PREMIER LEAGUE
13:00 Al-Ittihad Al Wahda
13:00 Al Karamah Hottin
13:00 Al-Sahel Herafio Halab
13:00 Al Shorta Wathbah
13:00 Jableh Al Taliya
13:00 Tishreen Al Majd
TANZANIA: LIGI KUU BARA
12:00 Kagera Sugar Simba
THAILAND: THAI PREMIER LEAGUE
13:00 Buriram Trat FC
TURKEY: 1. LIG
16:00 Elazigspor Osmanlispor
TURKEY: SUPER LIG
17:30 Kasimpasa Bursaspor
UGANDA: PREMIER LEAGUE
13:00 Vipers URA SC
13:30 Bright Stars Police
UKRAINE: DRUHA LIGA
14:00 Bukovyna Veres-Rivne
14:00 Podillya Khmelnytskyi Kalush
UKRAINE: PERSHA LIGA
15:00 Rukh Vynnyky Mykolaiv
UNITED ARAB EMIRATES: UAE LEAGUE
13:55 Ajman Ittihad Kalba
14:00 Al Jazira Dibba Al Fujairah
16:30 Al Nasr Emirates Club
USA: MLS
23:30 Cincinnati Real Salt Lake
UZBEKISTAN: SUPER LEAGUE
13:30 Qizilqum Kokand 1912
VIETNAM: V.LEAGUE 1
10:00 Da Nang Song Lam Nghe An
WALES: PREMIER LEAGUE - CHAMPIONSHIP GROUP
13:30 Newtown Bala
WORLD: CLUB FRIENDLY
11:00 Jaro SJK Akatemia
12:00 Klubi 04 SalPa
WORLD: FRIENDLY INTERNATIONAL
13:00 Bulgaria U18 Georgia U18
16:00 Denmark U18 France U18
16:00 Portugal U18 Mexico U18
ZAMBIA: SUPER LEAGUE
11:00 Forest Rangers Circuit City
13:00 Buildcon Green Eagles
ZIMBABWE: PREMIER SOCCER LEAGUE
13:00 Bulawayo Chiefs ZPC Kariba
13:00 Ngezi Platinum FC Chicken Inn
13:00 Yadah TelOne

ABOUT FOOTBALL SCORES PAGE